O MNIE

Miło mi Was widzieć

Cześć, jestem Piotr.

Od lat towarzyszę parom młodym, które szukały doświadczonego fotografa i filmowca ślubnego. Sztuka fotografowania i uwieczniania emocji w kadrach to jedna z najważniejszych rzeczy, które mogę dać innym ludziom - mam nadzieję, że i Wy będziecie szczęśliwi i wzruszeni.

Uwielbiam podróżować i oglądać świat zza kierownicy samochodu, okna pociągu lub samolotu - dlatego mogę dotrzeć w każdy zakątek świata i wszędzie tam, gdzie będziecie chcieli. Spotkajmy się na kawie - jeśli lubicie góry, zapraszam Was w serce Karkonoszy gdzie aktualnie mieszkam.

W swojej pracy i życiu codziennym wyznaję zasadę, że nie widzę obcych - widzę przyjaciół których jeszcze nie poznałem!

Jestem przekonany, że znajdziecie w górach chwile wytchnienia a do głowy wpadną nam wspólnie fantastyczne pomysły na Wasze zdjęcia!

DOŚWIADCZENIE

Czyli dlaczego to właśnie ja?

Wieloletnie doświadczenie

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 12 lat i ciągle uczę się nowych rzeczy. Swój warsztat reportera rozwijałem między innymi w Gazecie Wyborczej, Agencji Fotograficznej Edytor oraz w trakcie studiów fotograficznych w czeskiej Opavie.

Gwarantowane terminy realizacji

Wasze zdjęcia i film otrzymacie w ciągu dwóch tygodni od daty ślubu lub pleneru. Tak - dwa tygodnie. To najszybsza realizacja na rynku ślubnym!

Doskonała jakość zdjęć i filmu

Sprzęt, który używam do realizacji Waszej pamiątki jest z najwyższej półki. To między innymi pełnoklatkowe aparaty Canon oraz Fuji wraz z zestawem jasnych obiektywów oraz świateł reporterskich i filmowych.

Umowa i rachunek

Umowa między nami zostanie spisana na piśmie, otrzymacie również paragon/fakturę za wykonaną usługę. Możecie być zatem pewni, że za swoje usługi uczciwie odprowadzam podatki i dzięki temu chroni Was między innymi prawo konsumenckie.